Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Сьогодні відкрито дев'ять гуманітарних коридорів – Ірина Верещук

11 квітня 2022 року - 10:44

В Україні на 11 квітня погоджено дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, які постраждали внаслідок збройної агресії Росії, у Запорізькій, Луганській та Донецькій областях. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Так, із Маріуполя до Запоріжжя передбачено виїзд на власному транспорті.

З Бердянська до Запоріжжя можна буде евакуюватися на власному транспорті, також на блокпості в місті Василівці чекають на пропуск автобуси, відправлені з обласного центру.

З міста Токмака до Запоріжжя буде відкрито коридор для проїзду на власному транспорті. Крім того, на блокпості в місті Василівці чекають пропуску автобуси, відправлені із Запоріжжя. Місце збору – вулиця Шевченка, 5.

З міста Енергодара до Запоріжжя погоджено коридор для проїзду на власному транспорті. На блокпості в місті Василівці також чекають на пропуск автобуси, відправлені із Запоріжжя. Місцева влада оголосить місце збору автомобілів.

На Луганщині відкрито такі гуманітарні коридори:

  • З міста Сєвєродонецька до міста Бахмута. Місце збору – проспект Хіміків, 28.
  • З міста Лисичанська до міста Бахмута. Місце збору – ГТВ (РТИ), квартал 40 років Перемоги, вул. Сосюри, 324.
  • З міста Попасної до міста Бахмута. Місце збору – вул. Первомайська, 42.
  • З міста Рубіжного до міста Бахмута та з міста Гірського до міста Бахмута. Місце збору – вул. Гагаріна, 13.

Усі маршрути гуманітарних коридорів у Луганській області працюватимуть у разі припинення вогню з боку російських окупаційних військ, зазначила Ірина Верещук.