Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Світові лідери вітають Президента України з днем народження

25 січня 2021 року - 17:22

Президенту України Володимиру Зеленському надходять вітання з днем народження від світових лідерів.

Зокрема, Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін надіслав Главі Української держави листа, у якому висловив «щирі вітання й найкращі побажання».

«З часу спалаху пандемії COVID-19 Китай та Україна пліч-о-пліч борються з епідемією, що повністю підтверджує щиру дружбу між народами двох країн. Я надаю великого значення китайсько-українським відносинам, готовий спільно з вами працювати над подальшим стимулюванням двосторонніх відносин та над досягненням нових результатів нашої співпраці», – йдеться у листі китайського лідера.

Президент Республіки Корея Мун Чже Ін також привітав Володимира Зеленського.

«Бажаю вам міцного здоров’я та щастя», – йдеться у поздоровленні Мун Чже Іна на його сторінці у соцмережі «Твітер».

Президент Словацької Республіки Зузана Чапутова привітала Президента України з днем народження листом.

«Радію, що торік нам пощастило зустрітись у дружній і конструктивній атмосфері, незважаючи на нелегку пандемічну ситуацію. Вважаю це підтвердженням не лише чудових відносин між нами, а й чітким сигналом зацікавленості Словаччини та України поглиблювати взаємну співпрацю у сферах, які є корисними для громадян обох наших країн», – йдеться у вітанні.

Зузана Чапутова побажала Володимиру Зеленському сил у досягненні пріоритетних завдань на посаді Президента України.

«Розумію вашу тверду рішучість закінчити конфлікт на Донбасі та продовжити процес реформ і реалізацію євроатлантичних амбіцій вашої країни. Тому хочу вас запевнити, що в цих зусиллях і надалі можете впевнено розраховувати на підтримку Словацької Республіки та на мою особисто», – наголосила очільниця Словаччини.

Президент Арабської Республіки Єгипет Абдель Фаттах Ас-Сісі у своєму привітанні з нагоди дня народження Глави Української держави зазначив: «Користуючись можливістю, хочу висловити найкращі побажання радості, особистого щастя, добробуту та успіхів у ваших починаннях та прагненнях до процвітання, миру та стабільності вашої дружньої країни та людей».

Лідер Киргизької Республіки Талант Мамитов у своєму привітанні побажав Володимиру Зеленському доброго здоров'я та успіхів на державній посаді.

Перший Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв також надіслав свої вітання Володимиру Зеленському листом.

«Ваша державна діяльність, заснована на патріотизмі та прагненні робити все, що від вас залежить, на благо вітчизни, сприяє зростанню добробуту вашого народу, подальшому розвитку України та зміцненню її позиції на міжнародній арені», – йдеться у привітанні Нурсултана Назарбаєва.

Президент Ізраїлю Реувен Рівлін у своєму листі побажав Володимиру Зеленському міцного здоров’я та подальшого прогресу й процвітання народу України.

«Я високо ціную добрі відносини та дружбу між нашими двома країнами, сподіваюся у майбутньому на багато можливостей співпрацювати з вами для їхнього розширення та зміцнення», – зазначив він.

Президент Ізраїлю також побажав своєму українському колезі успіхів у боротьбі з пандемією COVID-19 та здоров’я всьому українському народові.