Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Україна поверне посла до Грузії, щойно відчує підтримку з боку грузинської влади – Президент

23 квітня 2022 року - 21:41

Україна поверне посла до Грузії, щойно відчує підтримку з боку грузинської влади – Президент

Президент Володимир Зеленський наголосив, що грузинський народ для українців є братнім, але повернення українського посла в Грузію можливе після того, як буде підтримка України з боку грузинської влади. Про це Глава держави сказав під час прес-конференції для міжнародних та українських ЗМІ в Києві.

«Скажу відверто: ми справді братські народи, але я не розумію позиції лідерів вашої держави. Тому сприймаю це болісно… Я не розумію, заради чого невпровадження санкцій. Я чув меседжі «ми повинні захищати свою економіку». Яка економіка? Вони (росіяни. – Ред.) уже відібрали частину території Грузії, майже дійшли до Тбілісі», – наголосив Володимир Зеленський.

Водночас, за його словами, грузинський народ – один зі справді близьких для українців. Президент зауважив, що Грузія є державою-сусідкою для України, а грузинський народ підтримував українців, починаючи з першої революції й закінчуючи нинішньою війною, наданням волонтерської та гуманітарної допомоги. Крім того, грузини воюють на боці України та висловлювали свою підтримку на вулицях Тбілісі.

«У нас із Росією війна, і ми точно не хочемо конфліктів з Грузією. Впевнений, що їх ніколи не буде... Ми обов’язково повернемо посла до дружньої Грузії, щойно будемо відчувати підтримку України з боку вашої влади», – зазначив Глава держави.

ф

Q&A захід для міжнародних і українських ЗМІ

23 квітня 2022 року - 21:11