Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

В Офісі Президента привітали працівників Держспецзв'язку з професійним святом і вручили їм державні нагороди

25 травня 2021 року - 15:08

В Офісі Президента привітали працівників Держспецзв'язку з професійним святом і вручили їм державні нагороди

В Офісі Президента відбулися урочистості з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, у яких взяли участь секретар Ради національної безпеки і оборони та представники уряду.

Це професійне свято відзначається в Україні вперше, адже у квітні цього року Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким встановив 25 травня Днем Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Від імені Глави держави працівників ДССЗЗІ привітав заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець.

«Як одна зі складових системи управління державою Держспецзв'язку забезпечує її стійкість, захищеність державних електронних інформаційних ресурсів та інфраструктури, створює безпечні умови обігу важливої інформації, успішно реагує на загрози в кіберпросторі, надійно протидіє ворожим технічним розвідкам, підтримує функціонування національного радіочастотного ресурсу», – зазначив Володимир Зеленський у своєму привітанні працівникам ДССЗЗІ.

Президент наголосив, що високо цінує їхній професіоналізм та відданість справі.

Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що сьогодні роль Держспецзв'язку у захисті держави в інформаційному просторі важко переоцінити.

«На вас покладено дуже велике завдання, зважаючи на те, що ми фактично перебуваємо у стані військових дій на сході нашої країни та в багатьох інших сферах», – сказав він.

Віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зі свого боку зауважив, що з кожним роком цінність роботи ДССЗЗІ зростатиме, адже в сучасному світі постійно збільшується кількість кіберзагроз.

«Те, що ви робите в наш інформаційний час, – це дуже важливо. Тому ми будемо робити все, щоб відбулася повноцінна реформа служби, щоб ви отримували гідні заробітні плати і все, що вам потрібно для формування професійних команд», – наголосив Михайло Федоров.

Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Юрій Щиголь від себе особисто та від усього колективу ДССЗЗІ подякував за привітання, довіру й підтримку.

«Без вашої підтримки не можна було б провадити ті зміни, які ми здійснюємо», – сказав Юрій Щиголь.

У межах заходу відбулася церемонія вручення державних нагород України.

 

ф

Урочистості з нагоди дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

25 травня 2021 року - 13:16