Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

В Офісі Президента України відбулося чергове засідання Консультативної ради у справах ветеранів

4 червня 2021 року - 15:59

В Офісі Президента України відбулося чергове засідання Консультативної ради у справах ветеранів

В Офісі Президента України відбулося чергове засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Главі держави, під час якого 26 добровольців отримали посвідчення учасника бойових дій.

Зокрема, голова Консультативної ради Сергій Куніцин і заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Голоднюк вручили посвідчення учасника бойових дій бійцям добровольчого батальйону «Айдар», які брали участь в Антитерористичній операції на сході України у 2014 році.

Упродовж семи років добровольці безрезультатно зверталися до державних структур та інстанцій, щоб домогтися справедливості стосовно підтвердження їхньої участі в бойових діях.

«Я знаю, що ви йшли за Україну з відкритою душею. Минуло сім років, щоб ви отримали статус учасника бойових дій. Це серйозний крок. Ми вам вдячні за те, що ви захищали й продовжуєте захищати Україну», – сказав Сергій Куніцин.

Учасники засідання також вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

ф

Засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Главі держави

4 червня 2021 року - 16:02