Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

В Україні на 25 березня погоджено гуманітарні коридори з Маріуполя та Мелітополя – віце-прем'єр-міністр

25 березня 2022 року - 10:24

В Україні на 25 березня погоджено гуманітарні коридори з Маріуполя та Мелітополя – віце-прем'єр-міністр

В Україні на 25 березня погоджено два гуманітарних коридори для евакуації людей із Маріуполя (Донецька область) та Мелітополя (Запорізька область). Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

З міста Маріуполя до міста Запоріжжя запланована евакуація тих, хто виїжджатиме на власному транспорті, також відбуватиметься централізована евакуація на автобусах із Бердянська. 

«Зараз там перебуває 48 автобусів. Вони стоять на в'їзді до міста Бердянська. Ми зробимо все від нас залежне, щоб автобуси, заповнені нашими маріупольцями, сьогодні прибули до Запоріжжя», – розповіла Ірина Верещук.

На в'їзді до Бердянська також перебуває бензовоз. За словами віце-прем'єр-міністра, після його допуску в місто маріупольці зможуть дозаправити власний транспорт за адресами: просп. Східний, 4А та вул. Мелітопольське шосе, 87Б.

Крім того, погоджено евакуацію з міста Мелітополя до Запоріжжя. Місце збору – пожежна частина № 9.   

Ірина Верещук повідомила, що автобуси з гуманітарною допомогою зранку заїхали в місто і після розвантаження будуть подані до місця збору для евакуації населення.

«Працюємо на перемогу», – зазначила віце-прем'єр-міністр.