Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

В «Укрзалізниці» потрібно навести лад і не допустити її банкрутства – Глава держави

20 травня 2021 року - 16:21

В «Укрзалізниці» потрібно навести лад і не допустити її банкрутства – Глава держави

Акціонерне товариство «Укрзалізниця», яке є стратегічним підприємством України, більше не має брати незрозумілі кредити, а повинне налагоджувати співпрацю із серйозними приватними інвесторами, щоб не бути збитковим, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

«Зараз ми, перш за все уряд, знову тиснемо, щоб звільнити керівництво «Укрзалізниці». І це буде постійно, поки не зміняться всі ланки, починаючи з вищої, і до нижчих. Тому що це підприємство є банкрутом вже багато років. І тільки силою, посадками можна там навести лад», – сказав Глава держави під час прес-конференції.

Президент зазначив, що накопичення кредитів, які бралися в минулі роки під високі ставки, фактично призвело до банкрутства «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця» має кредитну заборгованість на сотні мільйонів доларів. Вони брали кредити на 100, 200, 300 мільйонів доларів під 10-12%. До мене – при мені цього не було. На цьому заробляла та чи інша «прокладка», – сказав Володимир Зеленський і наголосив, що більше такого допускати не можна.

ф

Прес-конференція Президента України

20 травня 2021 року - 13:14