Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

«Велике будівництво»: Президент взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону на Одещині та ознайомився з проектами у дорожньому будівництві

4 липня 2020 року - 13:31

«Велике будівництво»: Президент взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону на Одещині та ознайомився з проектами у дорожньому будівництві

У межах робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону школи № 1 міста Южного. Відновлення стадіону здійснено в межах програми «Велике будівництво».

Ремонтні роботи на спортивному майданчику проведено вперше з 1979 року, коли була побудована школа.

«Прекрасний стадіон. Це дуже важливо. Головне, що це важливо для діточок. І що вся команда – й органи місцевого самоврядування, і Міністерство інфраструктури, і Укравтодор – те, що ми обіцяємо, ми завершуємо. Тому дуже радий, що завершене будівництво цього стадіону в межах нашої програми», – зазначив Глава держави.

Реконструкція, зокрема, включає облаштування футбольного поля з покриттям зі штучної трави, універсальних ігрових майданчиків з поліуретановим покриттям, бігових доріжок, силового майданчика з вуличними тренажерами, столів для гри у настільний теніс, смуги перешкод для занять з допризовної підготовки юнаків. Крім того, облаштовано трибуну з навісом для глядачів на 300 місць, встановлено нову огорожу спортивного майданчика та оновлено освітлення.

Завдяки реконструкції дві школи, розташовані поряд зі стадіоном, зможуть одночасно проводити спортивні змагання.

Під час ознайомлення з інфраструктурними проектами, які реалізуються в Одеській області в межах програми «Велике будівництво», голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков доповів Президентові, що серед знакових об'єктів – міст через Хаджибейський лиман. Це довгобуд, який зводиться вже 12 років.

«Зараз працює підрядна організація, плануємо в кінці серпня – на початку вересня відкрити першу половину – три смуги. Весною наступного року плануємо повністю відкрити (міст. – Ред.), і тоді всі шість смуг працюватимуть», – повідомив очільник Укравтодору.

Олександр Кубраков вибачився перед водіями за незручності та затори, спричинені будівельними роботами, але запевнив, що до травня наступного року міст буде повністю готовий.

Другий великий об’єкт регіону – траса М-05 Київ – Одеса.

«Вже підписана кредитна угода з ЄБРР та Європейським інвестиційним банком, зараз розробляється проектна документація. Це буде капітальний ремонт 314 кілометрів від Одеси, а далі йде нормальна дорога. Будівництво розпочинається наступного року», – зазначив Олександр Кубраков.

Ще одна важлива траса для області – це Р-33, яка з’єднає шість районів. Протяжність дороги в Одеській області – 110 км.

«Уже є перші ділянки, які ми ввели в експлуатацію. Цього року планується зробити 50 км», – сказав голова Укравтодору.

В Одеській області у 2020 році в рамках програми «Велике будівництво» буде відновлено 163 км доріг державного значення.

ф

Президент Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Одещину

4 липня 2020 року - 14:50