Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

«Велике будівництво»: Володимир Зеленський ознайомився з реконструкцією спортивних об’єктів у Кривому Розі

8 червня 2021 року - 14:16

«Велике будівництво»: Володимир Зеленський ознайомився з реконструкцією спортивних об’єктів у Кривому Розі

Під час робочої поїздки на Дніпропетровщину Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом реконструкції стадіону «Металург» у Кривому Розі, яка відбувається в межах програми «Велике будівництво».

Роботи тут розпочалися в січні 2021 року, а завершити реконструкцію мають восени 2022-го.

Відповідно до проекту, планується відремонтувати трибуни спортивної арени, які розраховані на 19,4 тис. глядачів. Зокрема, буде замінено сидіння та огородження між секторами, зведено нову будівлю для спортивних приміщень та організовано робочу зону для представників ЗМІ.

На стадіоні встановлять систему турнікетів, внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, а також нове електронне табло з системою керування. Крім того, планується реконструювати ігрове поле та замінити освітлення. Буде проведено благоустрій території, що включає реконструкцію проїздів та пішохідних зон, улаштування паркувальних місць, зовнішнього освітлення, огородження території та озеленення.

Як розповів Володимиру Зеленському голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, нині на стадіоні вже облаштовують газон.

На базі стадіону діятимуть секції та клуби з футболу, боксу, карате, легкої й важкої атлетики, велоспорту, греко-римської боротьби, скелелазіння, хокею (сухе тренування) а також морський клуб. Планується робота ДЮСШ, де зможуть займатися до 2 тис. дітей.

Також триває реконструкція стадіону «Спартак» площею 1700 кв. м, де базується дитячо-юнацька спортивна школа ФК «Кривбас».

У межах реконструкції заплановано ремонт трибун, на яких зможуть розміститися понад 7 тис. глядачів, укладання живого газону на футбольному полі, облаштування відкритого майданчика для кросфіту. Наразі на стадіоні триває облаштування бігових доріжок.

Завершення робіт на об’єкті заплановане на листопад цього року.

Крім того, у Кривому Розі планують побудувати новий басейн площею 3 тис. кв. м. Він матиме шість доріжок глибиною до двох метрів, зали для тренувань та відпочинку. Передбачається наявність роздягалень, гардеробу та адмінприміщень.

Орієнтовна вартість проекту – 250 млн грн. Відкриття заплановане на травень 2023 року.

«Дуже добре, що ці проекти реалізуються. Маємо зробити спорт доступним для громадян», – сказав Глава держави.

Президенту також розповіли про інші проекти, які реалізуються в місті в межах програми «Велике будівництво».

Так, до Дня Державного прапора у центрі Кривого Рогу буде відкрито майданчик, на якому встановлять щоглу зі стягом України. Також заплановане проведення благоустрою території навколо цього об’єкта.

Крім того, у межах «Великого будівництва» в місті хочуть реконструювати наявну лінію швидкісного трамваю та збудувати нову. Загальна вартість цього проекту – 4,8 млн грн. Його також планують завершити у 2023 році.

Президент наголосив, що у віддалені райони міста необхідно будувати нові трамвайні лінії, які обслуговуватиме сучасний рухомий склад.

«Люди дві години їдуть автобусами та маршрутками. Тому в ці місця треба провести лінії. Це принципово», – сказав Володимир Зеленський.

Також Глава держави ознайомився з реалізацією програми «Велике будівництво» у Дніпропетровській області.

Загалом на Дніпропетровщині в межах програми заплановане будівництво або реконструкція 49 об’єктів: 6 спортивних споруд та 2 басейнів, 5 шкіл, 4 дитячих садочків, 16 амбулаторій, 13 приймальних відділень, 2 лікарень та Центру надання адміністративних послуг. Також передбачений капітальний ремонт 90,5 км доріг місцевого значення.

ф

Робоча поїздка Президента до Дніпропетровської області

8 червня 2021 року - 11:42