Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вірю, що сила людської креативності більша, ніж сила ядерної держави – звернення Президента України до учасників Міжнародного фестивалю «Каннські леви»

21 червня 2022 року - 12:58

Вірю, що сила людської креативності більша, ніж сила ядерної держави – звернення Президента України до учасників Міжнародного фестивалю «Каннські леви»

Вітаю вас з України, каннські леви!

Цими днями я був на передовій, де наші сміливі солдати, наші сміливі захисники протистоять російській армії.

117 днів тому для України все змінилося. Ми захищаємося від ядерної держави, яка має безлімітний доступ до грошей і відкинула будь-які ліміти на насильство.

Я кажу вам як є: саме від уваги світу залежить, коли й чим закінчиться ця війна. І тому мені потрібні союзники. Нам потрібні такі люди, як ви.

Ви – найкращі креативники світу, ви завжди перебуваєте на вістрі подій. «Прапор біженців» чи «Смілива дівчинка», «Айс бакет челендж» чи «Ріки світла» – ви щоразу знаходите слова та образи, щоб дістатися глибин людської душі та змусити людей говорити про проблеми, яких в іншому разі не помічали б.

Звичайно, я впевнений, що ви ще багато зробите, щоб увічнити українську сміливість. Ваші кампанії та ваша робота зроблять легенду з нашої боротьби за свободу. Адже ми боремося за свободу не тільки для себе – ми боремося за свободу всього демократичного світу, усіх, хто навіть уявити собі не може, які масштаби тиранії й цензури існують у Росії.

Зараз ви можете, просто застосовуючи ваші професійні якості, принести мир у Європу. Я вірю, що сила людської креативності більша, ніж сила ядерної держави, яка застрягла в минулому.

Говоріть про Україну! Не давайте світу переключитися на щось інше! Світ має пам'ятати, що Україна бореться за свободу і що ця боротьба повинна завершитися перемогою якнайшвидше.

Кожен ваш успіх означатиме порятунок тисяч життів.

Дякую вам!

Слава Україні!

в
Відео