Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вітання Президента України колективу та випускникам Національної академії внутрішніх справ

11 червня 2021 року - 13:30

Шановні друзі!

З глибокою шаною вітаю ректорат, багатотисячний колектив та усіх випускників Національної академії внутрішніх справ зі 100-річним ювілеєм.

Сторінки вікової історії засвідчили, що саме з набуттям Українською державою незалежності Академія, примножуючи кращі надбання і традиції, радикально удосконалюючи освітню й наукову діяльність, заслужено визнана флагманом у системі закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України, а також посідає чільне місце в когорті національних вишів.

Тисячі випускників навчального закладу з честю несуть службу в Національній поліції України, структурах сектору безпеки й оборони, ефективно виконують завдання з охорони громадського порядку та протидії злочинності, беруть безпосередню участь у захисті територіальної цілісності і суверенітету країни, гідно представляють її у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Маючи авторитет у суспільстві і високий міжнародний рейтинг, ви слугуєте взірцем виховання правоохоронців нової генерації, патріотичного гарту, активної соціальної підтримки професійних династій і ветеранів, розвитку новітньої інфраструктури.

Бажаю колективу-ювіляру успіхів в утвердженні демократичних прав та свобод українців.

Нехай і надалі завдяки плідній праці викладацького складу, всіх попередніх і нинішніх поколінь випускників зростає авторитет Національної академії внутрішніх справ.

Здоров'я вам, миру і добробуту, відмінного навчання та успішного професійного майбутнього.

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ