Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вітання Президента воїнам та ветеранам морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України

23 травня 2020 року - 09:00

Шановні морські піхотинці!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем морської піхоти України - професійним святом воїнів, які володіють особливими навичками та спеціальною підготовкою і спроможні діяти однаково ефективно на суші, на морі та в повітрі, виконуючи важливі завдання за будь-яких умов бойової обстановки.

Морська піхота - більше, аніж просто рід військ. Це братерство сильних, витривалих, вірних своїм переконанням і покликанню патріотів України, які завжди там, де важко, де необхідна швидкість, рішучість і перемога. Саме тому гасло “Вірний завжди” є справжньою візитною карткою українського морського піхотинця.

У часи доленосних випробувань для нашої держави морські піхотинці своїм прикладом та умілими діями на практиці довели високу бойову майстерність, демонструючи мужність та відвагу у протистоянні з російським агресором.

Від імені Українського народу висловлюю подяку особовому складу та ветеранам морської піхоти за стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності України.

У цей день ми вклоняємось сім’ям та родинам полеглих захисників, вшановуючи пам’ять про кожного, хто віддав своє життя в ім’я України.

Переконаний, що українські морські піхотинці й надалі надійно захищатимуть свободу і незалежність нашої держави.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добробуту, незламності духу та нових перемог.

Слава морській піхоті України!

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ