Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Володимир Зеленський: Україна прагне перейняти естонський досвід у питаннях модернізації урядування, діджиталізації та кіберзахисту

13 вересня 2019 року - 19:55

Володимир Зеленський: Україна прагне перейняти естонський досвід у питаннях модернізації урядування, діджиталізації та кіберзахисту

Президент Володимир Зеленський сподівається, що Україна зможе перейняти естонський досвід у питаннях модернізації урядування, діджиталізації та кіберзахисту.

«Дякую, що в цих питаннях ви готові бути партнером і ділитися своїм цінним досвідом», – сказав Глава держави під час спільної прес-конференції з Президентом Естонської Республіки Керсті Кальюлайд у Києві.

Він також повідомив, що Київ і Таллінн планують продовжити активну співпрацю для повної реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і просування секторальної інтеграції.

«Маємо активізуватися, для того щоб Україна стала частиною цифрового ринку Європейського Союзу», – зазначив Президент України.

Володимир Зеленський також висловив сподівання, що реалізація реформ в Українській державі стане потужним стимулом для зростання двосторонньої торгівлі та збільшення естонських інвестицій в Україну.

«Сподіваюся, що естонський бізнес, який традиційно дуже активний в Україні, вже побачив нові можливості для роботи тут», – сказав Президент.

Зі свого боку Керсті Кальюлайд повідомила, що Естонія готова продовжувати практичну співпрацю. «Ми запитуємо, де саме вам потрібна наша допомога, і ми її надамо», – сказала Президент Естонії.