Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

За ініціативою Олени Зеленської в Маріїнському палаці запрацювали україномовний та англомовний аудіогіди

12 травня 2021 року - 12:08

За ініціативою Олени Зеленської в Маріїнському палаці запрацювали україномовний та англомовний аудіогіди

У межах проекту першої леді України Олени Зеленської відбувся запуск україномовного та англомовного аудіогідів у Маріїнському палаці в Києві.

«Я рада, що напрямок проекту культурної дипломатії розвивається тепер і в Україні. Запуск аудіогідів українською та англійською мовами допоможе розширити аудиторію відвідувачів Маріїнського палацу», – сказала Олена Зеленська.


Маріїнський палац був на реконструкції 12 років. Після указу Президента України, з вересня 2020 року, він знову відчинив свої двері для відвідувачів. Перша леді Олена Зеленська ініціювала започаткування безкоштовних екскурсій для всіх охочих школярів щочетверга. За цей час було проведено 83 екскурсії, понад 1200 дітей познайомилися ближче з історією та цікавими фактами про Маріїнський палац.

На запуску україномовного та англомовного аудіогідів були присутні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, а також директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков.

Запуск двомовного аудіогіда в Маріїнському палаці став можливими завдяки технічній підтримці медіасервісу MEGOGO та Національному музею історії. Відтепер аудіогід доступний безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO, у розділі MEGOGO Audio.