Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Інформаційна довідка про розгляд інформаційних запитів в Адміністрації Президента України за березень 2015 року

Загалом, за період роботи з 1 січня по 31 березня 2015 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 639 інформаційних запитів, серед яких:

 • 55 запити або 9% від загальної кількості запитів було отримано від засобів масової інформації;
 • 517 запитів або 81% від фізичних осіб;
 • 122 запити або 19% від юридичних осіб та громадських організацій.

Протягом березня 2015 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 235 інформаційних запитів, а саме:

 • 196 запити або 83,4% від фізичних осіб;
 • 16 запитів (6,8%) від юридичних осіб
 • 23 запити (9,8%) від громадських організацій.

Основна кількість запитів, шо надійшли до Адміністрації Президента України у березні 2015 року була отримана електронною поштою – 135 запитів (57%). 85 запитів (36%) були надіслані в письмовому вигляді поштою. За період роботи протягом березня 2015 року співробітниками Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації було прийнято 9 запитів особисто від запитувачів, 5 запитів отримано і оформлено по телефону і 1 запит отримано за допомогою факсимільного зв’язку.

Протягом березня 2015 року усі запити були опрацьовані у встановлений чинним законодавством строк, а саме у 5 денний термін.

Слід зазначити, що протягом березня 2015 року 148 запитів (63%) були розглянуті в межах компетенції Адміністрації Президента України і 87 запитів (37%) були надіслані за належністю до інших розпорядників інформації.

На виконання Доручення Глави Адміністрації Президента України від 20 січня 2015 року, а також з метою становлення та реалізації політики «Єдиного голосу» в Адміністрації Президента України, Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації було опрацьовано в межах компетенції та передано для подальшої роботи до Головного департаменту інформаційної політики 3 запити, що містили прохання про надання коментарів з тих чи інших питань.

Документи та інформація, які найбільше цікавили запитувачів протягом березня 2015 року:

 • копії Указів та Розпоряджень Президента України;
 • Укази та інформація щодо створення мережі місцевих загальних та апеляційних судів;
 • Положення про структурні підрозділи Адміністрації Президента України;
 • декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 та 2014 роки Президента України та посадових осіб Адміністрації Президента України;
 • інформація, пов’язана з проведенням антитерористичної операції, в тому числі щодо видачі перепусток для в’їзду та виїзду із зони АТО, а також питання демобілізації військовослужбовців.

Серед регіонів України, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до Адміністрації Президента України у березні 2015 року слід виділити:

 1. Київську область – 65 запитів;
 2. місто Київ – 44 запити;
 3. Харківську область – 23 запити.