Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Інформаційна довідка про розгляд інформаційних запитів в Адміністрації Президента України за травень 2015 року

Загалом, за період роботи з 1 січня по 31 травня 2015 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 1017 інформаційних запитів, серед яких:

 • 93 запити (9,1%) від загальної кількості запитів отримано від засобів масової інформації;
 • 826 запитів (81,2%) від фізичних осіб;
 • 191 запит (18,8%) від юридичних осіб та громадських організацій.

Протягом травня 2015 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 173 інформаційних запити, а саме:

 • 142 запити або 82,1% від фізичних осіб;
 • 17 запитів (9,8%) від юридичних осіб
 • 14 запитів (8,1%) від громадських організацій.

Основна кількість запитів, шо надійшли до Адміністрації Президента України у травні 2015 року була отримана електронною поштою – 92 запита (53,8%). 63 запити (36,4%) були надіслані в письмовому вигляді поштою. За період роботи протягом травня 2015 року співробітниками Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації було прийнято 16 запитів особисто від запитувачів, 2 запити отримано і оформлено по телефону.

У травні 2015 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації на підставі пункту 4 статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" було використане законодавчо закріплене право на продовження строку розгляду 3 запитів. Інформацію на зазначені запити було надано в повному обсязі до сплину встановленого чинним законодавством 20-денного терміну. Решта запитів були опрацьовані у встановлений чинним законодавством строк, а саме у 5 денний термін.

Варто зазначити, серед загальної кількості запитів, отриманих у травні 2015 року 106 запитів (61,3%) були розглянуті в межах компетенції Адміністрації Президента України і лише 67 запитів (38,7%) були надіслані за належністю до інших розпорядників інформації.

На виконання Доручення Глави Адміністрації Президента України від 20 січня 2015 року, а також з метою становлення та реалізації політики «Єдиного голосу» в Адміністрації Президента України, Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації було опрацьовано в межах компетенції та передано для подальшої роботи до Головного департаменту інформаційної політики 2 запити, що містили прохання про надання коментарів з тих чи інших питань.

Документи та інформація, які найбільше цікавили запитувачів протягом травня 2015 року:

 • копії Указів та Розпоряджень Президента України;
 • про порядок проведення особистого прийому посадовими особами Адміністрації Президента України;
 • щодо проведення та участі у конкурсі на заміщення вакантних посад в Антикорупційному бюро України;
 • інформація щодо майнового комплексу «Межигір’я»;
 • про кількість постраждалих громадян, а також щодо виплат постраждалим під час проведення антитерористичної операції;
 • інформація, пов’язана з проведенням антитерористичної операції, з питань демобілізації військовослужбовців.

Серед регіонів України, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до Адміністрації Президента України у травні 2015 року слід виділити:

 1. місто Київ– 51 запит;
 2. Київську область – 21 запит;
 3. Волинську область– 13 запитів.