Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Інформаційна довідка про розгляд інформаційних запитів в Адміністрації Президента України за серпень 2015 року

Загалом, за період роботи з 1 січня по 31 серпня 2015 року, до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 1695 інформаційних запитів, а саме:

• 142 запити (8,4%) отримано від засобів масової інформації;

• 1297 запитів (76,5%) від фізичних осіб;

• 398 запитів (23,5%) від юридичних осіб та громадських організацій.

За період роботи протягом серпня 2015 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 233 інформаційних запити, а саме:

• 178 запитів або 76,4% від фізичних осіб;

• 13 запитів (5,6%) від юридичних осіб;

• 42 запити (18%) від громадських організацій.

Окремо слід зазначити, що протягом серпня 2015 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації отримано 13 запитів від представників ЗМІ. Основна інформація, яка цікавила запитувачів-журналістів, стосувалась актуальних питань функціонування Адміністрації Президента України, як наприклад: інформація про фактичну чисельність працівників Адміністрації Президента України, інформація щодо витрат на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України, інформація про діяльність ДАП «Україна» тощо.

Основна кількість запитів, що надійшли до Адміністрації Президента України у серпні 2015 року, була отримана електронною поштою – 182 запити (78,1%). 36 запитів (15,5%) надіслано в письмовому вигляді поштою і 15 запитів прийнято безпосередньо від запитувачів.

Усі запити, отримані за вищезазначений період роботи, були опрацьовані Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації у встановлений чинним законодавством строк, а саме у 5 денний термін.

Серед загальної кількості запитів, отриманих у серпні 2015 року, 144 запити (61,8%) були розглянуті в межах компетенції Адміністрації Президента України, 84 запити (38,2%) – надіслані за належністю до інших розпорядників інформації.

Документи та інформація, які найбільше цікавили запитувачів протягом серпня 2015 року:

• копії Указів та Розпоряджень Президента України;

• декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік керівників усіх структурних підрозділів Адміністрації Президента України;

• щодо стажування та процедури заміщення вакантних посад в Адміністрації Президента України;

• про осіб, нагороджених державними нагородами, та осіб, яким були присвоєні почесні звання;

• щодо фінансового забезпечення та соціальних гарантій для військовослужбовців Збройних Сил України;

• інформація, пов’язана з процедурою набуття або припинення громадянства України.

Серед регіонів України, громадяни яких надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до Адміністрації Президента України у серпні 2015 року, варто відзначити:

1. місто Київ – 71 запит;

2. Полтавську область – 25 запитів;

3. Київську область – 22 запити.