Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Інформаційно-аналітична довідка про розгляд запитів на публічну інформацію в Адміністрації Президента України за грудень 2015 року

За період роботи з 1 січня по 31 грудня 2015 року, до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 2514 інформаційних запитів, серед яких:

 • 210 запитів (8,4%) отримано від засобів масової інформації;
 • 1931 запит (76,8%) від фізичних осіб;
 • 583 запити (23,2%) від юридичних осіб та громадських організацій.

Протягом грудня 2015 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 200 інформаційних запитів. З цієї кількості:

 • 159 запитів або 79,5% від фізичних осіб;
 • 22 запити (11%) - від юридичних осіб;
 • 19 запитів (9,5%) - від громадських організацій.

Окремо азначаємо, що протягом грудня 2015 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації отримано 19 запитів від представників ЗМІ. Основна інформація, яка цікавила запитувачів-журналістів, стосувалась актуальних питань функціонування Адміністрації Президента України, як наприклад: чисельність працівників Адміністрації Президента України, матеріали засідання Національної ради реформ, список штатних та позаштатних радників Президента України та Глави Адміністрації Президента України, інформація щодо закордонних візитів Президента України П. Порошенка протягом 2015 року тощо.

Основна кількість запитів, що надійшли до Адміністрації Президента України протягом грудня 2015 року отримана електронною поштою – 157 запитів (78,5%), 26 запитів (13%) отримано в письмовому вигляді поштою, 15 запитів (7,5%) прийнято особисто від запитувачів і 2 запити оформлено по телефону.

У грудні 2015 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації на підставі пункту 4 статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" було використане законодавчо закріплене право на продовження строку розгляду 4 запитів. Інформацію на зазначені запити було надано в повному обсязі до сплину встановленого чинним законодавством 20-денного терміну. Решта запитів були опрацьовані у встановлений чинним законодавством строк, а саме у 5 денний термін.

Серед загальної кількості запитів, отриманих у грудні 2015 року, 130 запитів (65%) були розглянуті в межах компетенції Адміністрації Президента України, 70 запитів (35%) було надіслані за належністю до інших розпорядників інформації.

Документи та інформація, які найбільше цікавили запитувачів протягом грудня 2015 року:

 • копії Указів та Розпоряджень Президента України;
 • інформація щодо чисельності працівників Адміністрації Президента України;
 • інформація щодо присвоєння почесних і спеціальних звань Президентом України;
 • матеріали засідання Національної ради реформ;
 • інформація про штатних та позаштатних радників Президента України, Глави Адміністрації Президента України;
 • інформація про кількість помилуваних Президентом України осіб.

За кількістю інформаційних запитів, надісланих до Адміністрації Президента України протягом грудня 2015 року, серед регіонів України варто відзначити:

 1. місто Київ – 72 запитів;
 2. Вінницьку та Львівську області – по 7 запитів;
 3. Тернопільську область – 6 запитів.