Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Президент України зустрівся з представниками ділових кіл Китаю

19 липня 2019 року - 18:37

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками ділових кіл Китайської Народної Республіки.

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

19 липня 2019 року - 16:55

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.

Глава держави провів зустріч з мексиканським інвестором Пітером Фойо

19 липня 2019 року - 16:33

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що співпраця з інвесторами, які готові вкладати в Україну кошти, є одним із пріоритетів для нього та його команди.

Маємо поліпшувати умови для наших військових – Президент оглянув експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах

19 липня 2019 року - 12:36

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського щодо поліпшення умов перебування та розміщення українських військовослужбовців у зоні проведення операції Об’єднаних сил та на передовій у Міністерстві оборони було презентовано експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах.

Ми готові до одночасного звільнення Вишинського та Сенцова й хочемо повернення всіх утримуваних українців – Президент

19 липня 2019 року - 11:33

Україна готова розглянути питання щодо передачі Росії арештованого головного редактора «РІА-Новини – Україна» Кирила Вишинського у разі, якщо РФ звільнить незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Однак остаточною метою України є повернення додому всіх українців, яких утримують в РФ. Про це заявив Президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів, чи буде українська сторона реагувати на заяву Росії щодо видачі Кирила Вишинського як жест доброї волі.

У команді Президента запропонували розширити програму субсидій

19 липня 2019 року - 09:57

Представник Президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус повідомив, що днями уряд затвердив постанову, якою запровадив спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного пального (трубопровідним транспортом) та скрапленого газу. За його оцінками, завдяки цьому держбюджет отримає близько 2 млрд грн на рік. Ці кошти необхідно спрямувати на субсидії.

Будівельні роботи в аеропорту «Запоріжжя» мають бути завершені у грудні – Володимир Зеленський

18 липня 2019 року - 20:03

Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом будівництва нового терміналу аеропорту «Запоріжжя». Глава держави поставив завдання завершити будівельні роботи в запорізькому аеропорту у грудні.

Переглянути всі новини