Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Наша держава може стати й обовʼязково стане донором глобальної безпеки – звернення Президента України

30 вересня 2023 року - 20:53

Наша держава стане одним із ключових світових виробників зброї та оборонних систем. І це вже не просто амбіція чи перспектива, це потенціал, який почав реалізовуватися.

Ігор Жовква зустрівся з держсекретарем Міністерства оборони Португалії

30 вересня 2023 року - 11:40

Ігор Жовква подякував Португалії за приєднання до танкової коаліції, а також за підтримку створення авіаційної коаліції.

Президент України зустрівся з міністром оборони Словаччини

30 вересня 2023 року - 10:50

Президент відзначив високий рівень оборонно-промислового комплексу Словаччини, що становить значний інтерес.

Зараз слушний час для створення в Україні військового хабу – Президент на зустрічі з представниками міжнародних оборонних підприємств

30 вересня 2023 року - 10:39

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками оборонних компаній США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Туреччини, Швеції та Чехії, які прибули до Києва для участі в першому Міжнародному форумі оборонних індустрій.

Ми закладаємо основу арсеналу вільного світу – виступ Президента України на першому Міжнародному форумі оборонних індустрій

30 вересня 2023 року - 09:16

На цьому форумі ми оголошуємо про створення Альянсу оборонних індустрій. Ми розробили відповідну базову декларацію як основу Альянсу, і до неї можуть приєднатися виробники зброї та військової техніки з усього світу.

У Бабиному Яру Андрій Єрмак обговорив з іноземними послами реалізацію сьомого пункту Формули миру – щодо відновлення справедливості

29 вересня 2023 року - 21:17

На виконання доручення Президента України керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак провів уже дев’яту зустріч із представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в нашій країні, щодо імплементації Формули миру Володимира Зеленського.

Олена Зеленська провела відеозустріч із першою леді Німеччини Ельке Бюденбендер

29 вересня 2023 року - 18:51

Дружина Президента України подякувала колезі за участь у третьому Саміті перших леді та джентльменів, який відбувся в Києві 6 вересня 2023 року.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання