Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Кримінальна відповідальність за недостовірне декларування має бути суворою – Президент на Нацраді з питань антикорупційної політики

27 листопада 2020 року - 21:29

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Національної ради з питань антикорупційної політики, на якому були розглянуті законодавчі ініціативи щодо виходу з ситуації, спричиненої рішенням Конституційного Суду України, що має негативний вплив на антикорупційну інфраструктуру держави.

Президент призначив головою Харківської ОДА Айну Тимчук

27 листопада 2020 року - 18:05

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Харківської обласної державної адміністрації Айну Тимчук. Відповідний указ № 522/2020 Глава держави підписав 27 листопада.

Сергій Гриневецький призначений головою Одеської облдержадміністрації

27 листопада 2020 року - 18:01

Відповідний указ № 520/2020 Глава держави підписав 27 листопада.

Олена Зеленська ініціювала підписання декларації між великими українськими та міжнародними компаніями про усунення бар’єрів у бізнесі

27 листопада 2020 року - 15:47

Перша леді України Олена Зеленська ініціювала підписання декларації «Бізнес без бар’єрів» між великими українськими та міжнародними компаніями.

Глава держави підписав закон щодо вдосконалення функціонування ЦНАПів

27 листопада 2020 року - 14:53

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» № 943-ІХ.

Ініційований Президентом пакет підтримки бізнесу має бути проголосований Радою якнайшвидше, щоб підприємці могли отримати допомогу вже до кінця року – Юлія Ковалів

27 листопада 2020 року - 12:43

Верховна Рада мала б якнайшвидше ухвалити ініційований Президентом України Володимиром Зеленським пакет законопроектів щодо підтримки підприємців на випадок посилення карантинних заходів, щоб уряд міг до кінця року надати кошти бізнесу. Про це заявила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів в ефірі програми «Право на владу».

Чи можливий локдаун, стане зрозуміло за тиждень – Кирило Тимошенко

27 листопада 2020 року - 09:28

Перші результати карантину вихідного дня, впровадженого 13 листопада задля зменшення кількості хворих на COVID-19, будуть помітні за тиждень. Тоді стане зрозуміло, чи потрібно застосовувати повний локдаун. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в інтерв’ю програмі «Бацман».

Переглянути всі новини
кКорисні посилання