Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Сьогодні Україна почала відзначати першу річницю перших переможних битв повномасштабної війни, які призвели до втечі окупанта – звернення Президента Володимира Зеленського

21 березня 2023 року - 22:29

Усі разом ми повертаємо Україні Україну. Усі разом ми захищаємо й наше майбутнє, і нашу гідність, і нашу свободу, і нашу історію.

Спільна заява про особливе глобальне партнерство між Україною та Японією

21 березня 2023 року - 22:07

Лідери найрішучішим чином засудили незаконну, невиправдану та неспровоковану агресію Росії проти України. Лідери висловили спільну думку, що агресія Росії проти України підриває саму основу міжнародного порядку, заснованого на верховенстві права, є грубим порушенням основних принципів, закріплених у Статуті ООН.

Партнерство України та Японії посилює глобальну безпеку й наближає повернення миру – Володимир Зеленський після зустрічі з Фуміо Кішідою

21 березня 2023 року - 20:44

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Японії Фуміо Кішідою, який прибув до нашої країни з візитом. 

Ігор Жовква провів зустріч із генеральним секретарем Міжнародної торгової палати Джоном Дентоном

21 березня 2023 року - 18:53

Ігор Жовква відзначив важливу роль Міжнародної торгової палати як найбільшого у світі бізнес-об’єднання в підтримці приватного сектору України, зокрема малого й середнього бізнесу.

Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

21 березня 2023 року - 15:16

Учасники заслухали доповідь Головнокомандувача ЗСУ про оперативну обстановку на основних напрямках фронту. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про перебіг бойових дій у межах зон відповідальності ОСУВ «Хортиця», «Таврія», «Одеса» та «Північ». 

Звільнення Мощуна стало одним із поворотних моментів нашої боротьби й початком ворожого кінця – Глава держави

21 березня 2023 року - 14:10

Президент Володимир Зеленський узяв участь у церемонії вшанування пам’яті захисників України, які загинули під час оборони та звільнення від російських окупантів села Мощун на Київщині.

Андрій Єрмак провів телефонну розмову з Джейком Салліваном

20 березня 2023 року - 23:07

Керівник Офісу Президента акцентував на важливості якнайшвидшого надання силам оборони України додаткового озброєння та боєприпасів.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання