Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

нновини

Петро Порошенко та Єнс Столтенберг обговорили співпрацю України та НАТО на найближчі роки

15 лютого 2019 року - 22:06

«Йдеться про амбіції щодо Плану дій щодо членства, йдеться про щорічні національні програми, йдеться про розвиток співпраці на двосторонньому рівні з підвищення безпеки по всіх напрямках – починаючи від кібербезпеки і завершуючи потужностями оборонної зброї України», - наголосив Президент.

Пакет «Азовських санкцій» обговорено і затверджено – Глава держави

15 лютого 2019 року - 21:34

Пакет так званих «Азовських санкцій» щодо Росії за її агресію проти українських військовослужбовців та захоплення у полон українських моряків і кількох кораблів в цілому обговорено і затверджено. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час спілкування з журналістами, підбиваючи підсумки першого дня робочого візиту до Мюнхена, де він візьме участь у щорічній безпековій конференції.

Президент України провів переговори із Президентом Єгипту

15 лютого 2019 року - 21:02

Сторони відзначили позитивні зрушення у двосторонніх відносинах та  підтвердили обопільну зацікавленість у посиленні політичних контактів між двома державами на найвищому рівні.  

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО

15 лютого 2019 року - 19:51

Президент України підкреслив незмінність державного курсу євроатлантичної інтеграції  України, який віднині закріплений у Конституції. Генеральний секретар позитивно відзначив ухвалення цього рішення та підтвердив, що Альянс продовжує дотримуватися політики відкритих дверей. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг проінформував про результати зустрічі з Міністром закордонних справ РФ, на якій він зокрема закликав Росію звільнити українських моряків.

Президент України зустрівся з Головою Комітету Сенату США із закордонних відносин

15 лютого 2019 року - 19:13

Глава Української держави наголосив на важливості скоординованих дій у справі відсічі триваючої російської агресії, останнім проявом якої стала російська атака проти українських військових кораблів. Петро Порошенко наголосив, що настав час для запровадження «азовського пакету санкцій» проти Росії як сигналу про те, що відсутність змін у поведінці Москви буде і надалі збільшувати ціну за агресію.

Президент України зустрівся з Керівником Робочої групи з питань переговорів з Великою Британією

15 лютого 2019 року - 18:35

Глава Української держави наголосив, що і ЄС і Великобританія є надійними партнерами України і співробітництво між сторонами буде продовжуватись та розвиватись на взаємовигідних умовах.

Марина Порошенко та очільник Київської області підписали Хартію міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: Освіта. Наука. Влада»

15 лютого 2019 року - 18:22

Цим документом проголошено намір формувати у молодого покоління патріотизм і активну громадянську позицію, а також сприяти  розбудові системи інклюзивного навчання, реформуванню інституційного догляду та вихованню дітей. Серед напрямків співпраці – розробка Стратегії розвитку позашкільної освіти Київської області, модернізація професійної та вищої освіти й інтеграція освіти Київщини у світовий простір.

Переглянути всі новини