Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

До подолання лісової пожежі в Луганській області залучені підрозділи ЗСУ, Нацгвардії та додаткові сили ДСНС – доповідь Президенту

7 липня 2020 року - 19:52

На виконання завдання Глави держави у вівторок до гасіння пожежі були залучені підрозділи Національної гвардії та Збройних сил України. Крім того, до місць займання направлені додаткові сили ДСНС з Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Полтавської областей. До гасіння залучено близько 360 осіб та 85 одиниць техніки.

Президент особисто проінформував НАЗК про порушення у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані

7 липня 2020 року - 18:31

Президент України Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Володимир Зеленський вручив державні нагороди, присвоєні з нагоди Дня Конституції: Це можливість для держави продемонструвати ставлення до своїх дуже талановитих людей

7 липня 2020 року - 15:28

Президент України Володимир Зеленський вручив державні відзнаки, яких були удостоєні видатні українці з нагоди Дня Конституції.

Відбулася традиційна селекторна нарада під головуванням Президента

7 липня 2020 року - 13:01

Уряд ретельно вивчає практики подолання коронавірусу за кордоном, а також досвід інших країн з підготовки до початку нового навчального року 1 вересня. Особливо важливий цей шкільний рік для першокласників. Про це повідомили Президенту Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді, що відбулася під його головуванням.

Розвиток трансплантації органів в Україні може стати частиною медичної реформи – нарада в Президента

6 липня 2020 року - 13:39

Понад 5 тис. українців очікують на трансплантацію органів. Умов для розвитку цієї галузі медицини в Україні не було забезпечено, тому багато громадян змушені проводити операції за кордоном. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Продовжує знижуватися відсоток медиків, які захворіли на COVID-19 – нарада в Президента

6 липня 2020 року - 13:37

Попри зростання в Україні у червні кількості інфікованих коронавірусом, динаміка перебігу пандемії стабілізується. Про це Президенту Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Президент України допоможе з вирішенням проблем ветеранів Одещини

5 липня 2020 року - 14:29

Під час робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з представниками ветеранських громадських організацій. Глава держави наголосив на важливості повернення людей і територій, привітавши ветеранів.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання