Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Президент України на Дні міста у Дніпрі: Що б ми не святкували, пам'ятаймо наших захисників

14 вересня 2019 року - 14:31

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у відкритті турніру «Найсильніша людина України – 2019» у рамках святкування Дня міста у Дніпрі. Вітаючи мешканців, Президент звернувся з проханням: під час будь-якого святкування пам'ятати тих, хто захищає Україну.

Володимир Зеленський: Якість робіт на Новому мосту у Дніпрі оцінить спеціальна комісія

14 вересня 2019 року - 14:19

Президент України Володимир Зеленський під час відвідання міста Дніпра ознайомився з виконаними ремонтними роботами на автодорожньому мосту № 2 (Новий міст).

Президент України представив нового голову Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка

14 вересня 2019 року - 12:29

Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Бондаренка та вручив новому очільнику ОДА відповідне посвідчення.

Володимир Зеленський: Найближчим часом у парламенті з’явиться законопроект, що визначатиме статус ветеранів і добровольців

14 вересня 2019 року - 10:36

Президент України Володимир Зеленський ініціює законопроект щодо статусу ветеранів. Документ буде визначений як невідкладний.

Глава держави відвідає Дніпропетровську область

14 вересня 2019 року - 09:00

У суботу, 14 вересня, Президент України Володимир Зеленський перебуватиме  з робочою поїздкою у Дніпропетровській області.

Кожен має напрацювати свій рецепт щастя. Для мене це – мріяти та втілювати свої мрії – Олена Зеленська на зустрічі з молодими лідерами

13 вересня 2019 року - 20:11

У п’ятницю, 13 вересня, дружина Президента України Олена Зеленська взяла участь у заходах у рамках 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), що проходить у Києві.

Володимир Зеленський: Україна прагне перейняти естонський досвід у питаннях модернізації урядування, діджиталізації та кіберзахисту

13 вересня 2019 року - 19:55

Президент Володимир Зеленський сподівається, що Україна зможе перейняти естонський досвід у питаннях модернізації урядування, діджиталізації та кіберзахисту.

Переглянути всі новини