Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Глава держави на засіданні Національної ради реформ: Ухвалити закон мало – треба втілити його в життя

29 вересня 2020 року - 21:07

У межах робочої поїздки до Вінницької області Президент України Володимир Зеленський провів засідання Національної ради реформ, на якому окреслив низку змін, що їх необхідно першочергово реалізувати в Україні для покращення бізнес-клімату.

Ніколи не здаватися – Президент дав пораду вінницькій молоді

29 вересня 2020 року - 18:28

Під час робочої поїздки на Вінниччину Президент України Володимир Зеленський відвідав Вінницький національний технічний університет.

Програма великої реставрації передбачатиме відновлення 100 об’єктів, які можуть стати для України туристичними «магнітами» – Президент

29 вересня 2020 року - 17:33

В Україні у наступному році поряд з «Великим будівництвом» буде запущена масштабна програма великої реставрації, яка передбачатиме відновлення 100 об’єктів культури та туризму. Про це розповів Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ на Вінниччині.

Володимир Зеленський: Уряд має допомогти в отриманні компенсацій сім’ям загиблих у катастрофі Ан-26 під Чугуєвом

29 вересня 2020 року - 16:55

На виконання завдання Глави держави уряд працює над виплатами компенсацій сім’ям військових і курсантів, які загинули внаслідок катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Вінницької області.

Глава держави оглянув об’єкти «Великого будівництва» на Вінниччині

29 вересня 2020 року - 16:53

Глава держави оглянув, як відбувається капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю). Також Президент ознайомився зі станом реконструкції будівлі комунальної організації «Спортивний комплекс «Здоров’я».

Президент розпочав робочу поїздку на Вінниччину

29 вересня 2020 року - 14:52

Володимир Зеленський проведе засідання Національної ради реформ.

Президент передав непрофільний актив ДУС – Житомирський лікеро-горілчаний завод в управління ФДМУ для подальшої приватизації

29 вересня 2020 року - 14:04

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 412/2020 «Деякі питання оптимізації переліку об’єктів державної власності, що забезпечують діяльність Президента України», яким передав державне підприємство «Житомирський лікеро-горілчаний завод» в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації підприємства.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання