Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

нновини

Залишаюся в політиці не заради якоїсь посади  - Порошенко

19 травня 2019 року - 19:16

Президент України Петро Порошенко зазначає, що попри те, що йде з посади Глави держави залишається в політиці.

Україну ми зберегли, агресора зупинили – Президент Порошенко у зверненні до нації 

19 травня 2019 року - 19:12

Президент України Петро Порошенко у зверненні до українського народу висловив сподівання, що після завершення виборчих пристрастей буде дана об’єктивна оцінка шляху, який Україна під його керівництвом подолала з 2014 року.

Президент України Петро Порошенко подякував українському народові

19 травня 2019 року - 19:00

Президент України Петро Порошенко  в останній день своєї президентської каденції звернувся до української нації зі зверненням та подякував  українцям.

Звернення Президента України Петра Порошенка

19 травня 2019 року - 17:43

Зміна влади – ознака нашої приналежності до європейської цивілізації. Демократію ми зберегли навіть в умовах російської агресії. Завтра влада переходить до нового Президента, якого українці обрали на чесних і вільних виборах.

Зараз ворог намагається використати період політичної турбулентності, щоб зруйнувати наші досягнення на шляху реформ та європейської інтеграції – Президент

19 травня 2019 року - 12:37

«У даний момент необхідно гідно, без внутрішньополітичних потрясінь пройти період зміни влади. Йдеться не тільки про набуття повноважень новообраним Президентом України, але й про обрання складу Верховної Ради», - сказав Президент України Петро Порошенко під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

Трагедія комуністичного терору має стати надійним запобіжником від спроб реанімувати «русский мир» на нашій землі – Петро Порошенко про незворотність європейського курсу України

19 травня 2019 року - 12:26

Президент України Петро Порошенко наголошує, що в цьому році світ та Україна згадують річниці трагічних подій – 75-ті роковини депортації кримськотатарського народу, жахливі злочини комуністичного режиму проти людяності, 80-річчя Другої світової війни, які мають стати важливим уроком, щоб не повторитися в майбутньому. Про це Петро Порошенко сказав під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

Українська незалежність і наша свобода оплачені занадто дорогою ціною. Ми повинні про це пам'ятати – Президент Порошенко у День пам’яті жертв політичних репресій

19 травня 2019 року - 12:06

«Українська незалежність і наша свобода оплачені занадто дорогою ціною. Ми повинні про це пам'ятати, вдивляючись і у минуле, і у день завтрашній», - підкреслив Президент України Петро Порошенко під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

Переглянути всі новини