Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Президент України: Маємо забезпечити кожного українця швидкісним інтернетом у будь-якому куточку нашої країни

26 лютого 2021 року - 20:33

Президент України Володимир Зеленський обговорив з профільними міністрами цифровізацію економіки, а також стратегію розвитку культури та спорту на найближчі роки.

РНБО запровадила санкції й підготувала Стратегію деокупації та реінтеграції Криму і Севастополя

26 лютого 2021 року - 19:58

Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції стосовно 10 осіб вищого офіцерського складу, яких підозрюють у вчиненні державної зради.

Президент створив Організаційний комітет з підготовки установчого Саміту Кримської платформи

26 лютого 2021 року - 16:06

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 78/2021 «Про окремі заходи, спрямовані на деокупацію та реінтеграцію тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», яким постановив утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні установчого Саміту Кримської платформи.

Звернення Президента України з нагоди Дня спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя

26 лютого 2021 року - 11:31

Сьогодні мною підписано указ про окремі заходи, спрямовані на деокупацію та реінтеграцію півострова Крим. Зокрема, уряду доручена організація та запуск «Кримської платформи». Я щиро вірю, що настане день, коли я зможу скасувати власний указ – просто тому, що він втратить актуальність і Крим повернеться до складу України.

Президент скликає засідання Ради національної безпеки і оборони

25 лютого 2021 року - 21:53

У п’ятницю, 26 лютого 2021 року, Президент України Володимир Зеленський збере засідання Ради національної безпеки і оборони України у зв’язку з необхідністю ухвалення оперативних рішень щодо актуальних питань державної безпеки.

Ігор Жовква обговорив підготовку до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні з керівником Служби дипломатичних радників Президента Швейцарії

25 лютого 2021 року - 21:12

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів телефонну розмову з керівником Служби дипломатичних радників Президента Швейцарської Конфедерації Теренсом Біллетером.

Судова система у нинішньому форматі довела свою непридатність – Президент під час наради за участю керівництва парламенту та уряду

25 лютого 2021 року - 20:50

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, керівниками парламентських комітетів та представниками уряду.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання