Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Андрій Єрмак обговорив з послами G7 та ЄС безпекову ситуацію біля кордонів України, мирний процес щодо Донбасу, закон про деолігархізацію та перебіг реформ

4 грудня 2021 року - 09:24

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак поінформував іноземних дипломатів про перебіг процесу мирного врегулювання на Донбасі та повернення тимчасово окупованих територій, а також про напругу навколо державних кордонів України.

Щодо призначення суддів Президентом України

3 грудня 2021 року - 20:11

У всіх поданнях про призначення суддів, які надійшли на адресу Президента України, Вища рада правосуддя своїм рішенням констатувала відсутність обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидатів на посаду судді критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з призначенням на посаду судді.

Президент України провів телефонну розмову зі Спадкоємним принцом емірату Абу-Дабі

3 грудня 2021 року - 20:00

Володимир Зеленський наголосив на важливості подальшої співпраці з Об'єднаними Арабськими Еміратами як з одним з ключових торговельно-економічних партнерів України на Близькому Сході. Зі свого боку шейх Мухаммад бін Заїд Аль Нагаян наголосив, що його країна зацікавлена в розширенні відносин з Україною в усіх сферах, що становлять обопільний інтерес.

Відбулася перша телефонна розмова Президента України з Прем’єр-міністром Угорщини

3 грудня 2021 року - 18:16

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном з нагоди 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

3 грудня 2021 року - 14:38

Україна разом з усім світом сьогодні відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Створення безбар’єрного простору та зручного й доступного середовища для всіх громадян є пріоритетом Президента Володимира Зеленського у формуванні державної політики, спрямованої на гармонійну інтеграцію людей з інвалідністю в суспільне життя. Тема інклюзивності, доступності, толерантності та широких можливостей для самореалізації людей з інвалідністю постійно перебуває у фокусі уваги першої леді Олени Зеленської.

У Львові відкриють оновлений Музей Пінзеля: він стане безбар'єрним

3 грудня 2021 року - 11:17

Музей Пінзеля у Львові, який нещодавно відвідала перша леді Олена Зеленська, готується до відкриття після оновлення. Музей стане повністю доступним для різних гостей. Завдяки спеціальній навігації його зможуть відвідати люди з порушеннями зору, слуху, літні люди та люди з аутизмом.

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Джастіном Трюдо

2 грудня 2021 року - 21:42

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо у 30-ту річницю визнання Канадою незалежності України. Глава Української держави відзначив, що наш народ постійно відчував і відчуває щиру підтримку з боку дружньої Канади.

Переглянути всі новини
кКорисні посилання