Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Дякую за просування України у світі – Президент відвідав Український дім у Давосі

22 січня 2020 року - 21:21

«Це – гарна можливість для України продемонструвати своє обличчя. Ми хочемо змінити Україну, але ми можемо це зробити тільки з вашою великою допомогою та підтримкою», – зазначив Президент, звертаючись до представників бізнесу, які зібралися в Українському домі.

Володимир Зеленський провів зустріч з президентом компанії SOCAR

22 січня 2020 року - 20:34

Володимир Зеленський і Ровнаг Абдуллаєв наголосили на важливості інвестування в інфраструктурні проекти, підприємства, а також газотранспортні потужності України.

Глава держави зустрівся з президентом ЄБРР

22 січня 2020 року - 19:37

Президент України Володимир Зеленський на полях Всесвітнього економічного форуму у Давосі зустрівся з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Сумою Чакрабарті.

Президент: Якщо всі сторони захочуть припинити війну на Донбасі, вона припиниться завтра

22 січня 2020 року - 19:27

Після зустрічі «Нормандської четвірки» у Парижі в грудні минулого року вогонь на Донбасі поки що не припинився, але війна може завершитися, щойно цього забажають усі сторони конфлікту, заявив Президент України Володимир Зеленський на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди

22 січня 2020 року - 19:20

Володимир Зеленський подякував Марку Рютте за співчуття у зв’язку зі збиттям українського літака поблизу Тегерана та наголосив, що очікує на конструктивну взаємодію з Іраном у питанні притягнення винних до відповідальності.

Володимир Зеленський зустрівся з Федеральним президентом Швейцарії

22 січня 2020 року - 19:02

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Федеральним президентом Швейцарії Сімонеттою Соммаругою. Володимир Зеленський підкреслив, що Швейцарія була й залишається важливим торговельним партнером та одним із найбільших інвесторів в економіку України.

Президент обговорив з директором-розпорядником МВФ реалізацію нової програми розширеного фінансування

22 січня 2020 року - 18:24

Президент України Володимир Зеленський у межах робочого візиту до Швейцарії для участі у Всесвітньому економічному форумі зустрівся з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

Переглянути всі новини