Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

нновини

Олена Зеленська привітала представництво ЮНІСЕФ в Україні з 30-річчям Конвенції про права дитини  

21 листопада 2019 року - 16:33

З нагоди 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини дружина Президента Олена Зеленська зустрілася з головою представництва ЮНІСЕФ в Україні Лоттою Сільвандер. Вони обговорили досягнення та виклики у сфері захисту прав українських дітей.

Нам потрібні реальні результати розслідування справ Майдану – Президент

21 листопада 2019 року - 11:00

Президент України Володимир Зеленський наголошує на важливості реальних результатів розслідування злочинів щодо учасників Революції Гідності. «Для вшанування пам’яті кожного загиблого музею недостатньо. Нам потрібні реальні результати розслідування справ Майдану», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський: Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу

21 листопада 2019 року - 10:09

Президент Володимир Зеленський у День Гідності та Свободи закликав громадян до єдності, щоб разом побудувати нову Україну.

Глава держави разом з дружиною вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

21 листопада 2019 року - 09:20

Президент України Володимир Зеленський і його дружина Олена вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Президентське подружжя встановило лампадки біля пам’ятного Хреста на місці їхньої загибелі.

Президент: Ми готові до очищення, якщо хтось причетний хоч до чогось кримінального

21 листопада 2019 року - 01:57

Керівництво держави готове до очищення влади від людей, які вчинили кримінальні правопорушення. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський, спілкуючись із журналістами під час візиту на базу ВМС України у м. Очакові в рамках робочої поїздки до Миколаївської області.

Повернуті з російського полону кораблі відремонтують протягом трьох місяців – Президент

21 листопада 2019 року - 00:57

Під час робочої поїздки до Миколаївської області Президент України Володимир Зеленський відвідав базу Військово-морських сил України у м. Очакові. Глава держави оглянув кораблі ВМС «Нікополь», «Бердянськ» і «Яни Капу», які Російська Федерація повернула після захоплення у листопаді 2018 року неподалік Керченської протоки.

Володимир Зеленський посприяв виділенню квартир 15 родинам переміщених осіб

20 листопада 2019 року - 20:58

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Луганської області зустрівся з родинами внутрішньо переміщених осіб, які раніше проживали на непідконтрольних територіях.

Переглянути всі новини